Odpovede na časté otázky o prenájme elektrobicyklov

Pripravili sme pre vás prehľad odpovedí na najčastejšie kladené otázky týkajúce sa nášho prenájmu elektrobicyklov. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.

Často sa nás pýtate:

Áno, e-bajky je potrebné rezervovať vopred prostredníctvom nášho online rezervačného systému emailom na info@ebikelucenec.sk alebo telefonicky na +421 948 429 625 / +421 907 667 287.

Objednaný e-bike Vám odovzdáme na odbernom mieste a v čase, ktorý ste zvolili v objednávke. Je možné za príplatok doviezť e-bike až ku Vám domov. E-bike bude už pred odovzdaním nastavený na vašu výšku aj váhu pre zaručenie čo najlepšieho pôžitku.

K požičanému e-bajku dostanete aj potrebnú výbavu ako bezpečnostný zámok, nabíjaciu súpravu, sadu na defekty a v prípade záujmu aj bezpečnostnú prilbu.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať emailom na info@ebikelucenec.sk alebo telefonicky na +421 948 429 625 / +421 907 667 287

Požičaný e-bike vrátite na dohodnutom odbernom mieste v čase ukončenia prenájmu, kde vám bude vrátená záloha. E-bike je potrebné vrátiť čistý a s nabitou batériou! V prípade vrátenia znečisteného či vybitého bicykla Vám bude účtovaný servisný poplatok podľa platného cenníka.

Pre zapožičanie e-bajku je potrebné predložiť platný doklad totožnosti (OP, VP alebo CP). Taktiež je nutné zložiť zálohu podľa platného cenníka, ktorá Vám bude po skončení prenájmu vrátená. Záloha sa platí v hotovosti pri prevzatí e-bajku.

K e-bajkom poskytujeme poskytujeme v rámci ceny prenájmu potrebné príslušenstvo: prilba, bezpečnostný zámok, nabíjačka na batériu a sada na lepenie kolies. Príslušenstvo je potrebné spolu s e-bajkom vrátiť po skončení prenájmu.

Áno. E-bike od nás dostanete čistý a s plne nabitou batériou, preto Vás prosíme o to, aby ste požičaný bicykel vracali čistý. Za vrátenie znečisteného e-bajku Vám bude účtovaný servisný poplatok podľa platného cenníka.

Áno. E-bike od nás dostanete čistý a s plne nabitou batériou, preto Vás prosíme o to, aby ste požičaný bicykel vracali plne nabitý. Za vrátenie vybitého e-bajku Vám bude účtovaný servisný poplatok podľa platného cenníka.

K e-bajku si môžete podľa platného cenníka doobjednať poistenie kryjúce krádež a poškodenie bicykla.

Všetky naše e-bajky sú k sezóne 2024 úplne nové a samozrejme boli preverené aj v rámci servisu. Sú v dokonalej kondícii.

Nenašli ste odpoveď na vašu otázku?

Naše služby sú založené na vašich prianiach, preto nás neváhajte kontaktovať, či upozorniť nás na akúkoľvek nespokojnosť alebo nedostatok, chceme dostať šancu to napraviť.
Kontaktujte nás
crosschevron-down