Kto stojí za projektom E-bajky Lučenec?

Našim cieľom je poskytovať zákazníkom nezabudnuteľné zážitky v prírode a podporovať aktívny životný štýl. E-bajky Lučenec založili Michal a Erik, o tom ako to prebiehalo sa dočítate tu.

Prvotná myšlienka

Zrodil sa projekt Splavuj Ipeľ

Sme dvaja mladí muži Michal a Erik, ktorí sa cez obdobie začiatku pandémie COVID19 stretli nad myšlienkou vzniku projektu, ktorý v našom regióne Novohrad chýbal a prinášal zákazníkom ten správny úžitok. Myšlienkou bolo realizovanie požičovne športového vybavenia, primárne vodáckych potrieb. S tým je spojený aj náš prvý projekt „Splavuj Ipeľ“.

Časom sa z nás stal tím ľudí, ktorí dodnes stoja za touto značkou. Pri vodáctve (ktoré je naša srdcovka) to ale neostalo, a pokúsili sme sa získať grant na vytvorenie požičovne elektrických bicyklov a vodáckeho vybavenia so zázením, písal sa rok 2020.

Skromné začiatky

Plácli sme si, kúpili sa prvé lode, ideme do toho naplno.

Začiatky boli ťažké. Samotná realizácia a dnešný stav sa utvárali postupne, krok po kroku. To nás neodradilo, ale nakoplo smerom vpred k dalším výzvam (nové zázemie, vybavenie, dopravné prostriedky). Dnes vieme povedať, že sme za ten čas spravili službu už viac než štyrom tisíckam zákazníkov.
V súčastnosti majú nádejné projekty s nadšeními ľudmi v čele dosť možností ako uspieť u investorov. My sme si ale povedali nie, chceme ísť vlastnou cestou, podnikanie vybudovať sami a postupne pomalými krokmi mieriť vpred. Preto financovanie prebieha z vlastných zdrojov a od spustenia v roku 2020 sa dodnes podieľame takmer na všetkých procesoch vedúcich k uspokojeniu nášho zákazníka.

Projekt E-Bbajky Lučenec zrealizovaný!

Zväčšujeme požičovňu o 26 nových e-bicyklov a nové zázemie.

Od prvej chvíle sa snažíme o priateľský vzťah so zákazníkom, ponúknuť mu niečo viac ako je len bežné zapožičanie. Chceme našim klientom poskynúť kvalitné služby a k tomu kompletný servis. 

Naše služby sú založené na vašich prianiach, preto sa nehanbite ich s nami zdieľať či upozorniť nás na akúkoľvek nespokojnosť alebo nedostatok, chceme dostať šancu to napraviť.

cross